Kalendář akcí
Stavíme, Bydlíme
HODONÍN

1. - 2. února 2019
Dům kultury Horní Valy
více...
Stavíme, Bydlíme
UHERSKÉ HRADIŠTĚ

15. - 16. března 2019
Městská sportovní hala
více...
Stavotech OLOMOUC
28. - 30. března 2019
Výstaviště Flora
více...
Stavíme, Bydlíme
JIHLAVA

5. - 6. dubna 2019
Dům kultury
více...
Stavíme, Bydlíme -
Krkonošský veletrh TRUTNOV

30. dubna - 1. května 2019
Společenské centrum UFFO
více...
FRÝDECKO-MÍSTECKÝ VELETRH
24. - 26. května 2019
Hala Polárka
více...
Moderní dům a byt
PLZEŇ
Žena a domov
1. - 3. listopadu 2019
Hala TJ Lokomotiva
více...
Stavotech OLOMOUC
Ekoenerga
Moravská Dřevostavba
7. - 9. listopadu 2019
Výstaviště Flora
více...

Proč vystavovat na veletrhu

Možná i vám bychom rádi nabídli prezentaci na 56. stavebním a technickém veletrhu STAVOTECH – MODERNÍ DŮM OLOMOUC. Uskuteční se v termínu 8. - 10. listopadu 2018 na moderním olomouckém Výstavišti Flora. Tato akce se za poslední léta vyprofilovala v největší a nejoblíbenější stavební veletrh na podzim na Moravě.

Návštěvníci dokončující na podzim svoje stavby nebo plánující investice pro příští rok shlédnou širokou nabídku oborů stavebnictví, vytápění a moderního bydlení. Podzimní konání Stavotechu bude jako vždy obohaceno o řadu doprovodných výstav, prezentací a přednášek. Ty vhodně doplní a obohatí jeho nosnou výstavní část a přitáhnou tak široké spektrum odborných návštěvníků celého výstavního projektu – jedná se o tyto akce:

  • EKOENERGA výstava a konference s tématem úspory energie a využití obnovitelných zdrojů. Na 18. ročníku akce najdou  prostor pro prezentaci firmy zabývající se využitím  energie - solární, vodní, geotermální, větrné, biomasy, tepelných čerpadel, kogenerace a rekuperace, ale také  úsporami energie u stávajících zdrojů a energeticky úspornou architekturou. 

  • MORAVSKÁ DŘEVOSTAVBA Olomouc – 9. ročník moravské výstavy a konference, která prezentuje „dřevěné stavění“ z hlediska architektonického, konstrukčního, dispozičního i účelového. 

  • ARCHDESIGN MORAVA14. ročník multižánrové akce. Jejím cílem je propagace a popularizace architektury a designu v Olomouckém kraji. Přehlídky architektonických soutěží, profilové výstavy progresivních architektů spojené s přednáškami, architektonické vycházky a besedy, letos dostane větší prostor sekce designu – to je náplň akce, která velikostí a komplexností na Moravě nemá konkurenci a která přivede na výstaviště tradičně velké množství architektů a projektantů. 

  • REGIONINVEST – 17. krajská přehlídka investičních příležitostí a prezentace měst a obcí Olomouckého kraje.

    Variant, jak se zúčastnit, je několik – určitě je některá z nich vhodná i pro vás. Buďte i vy mezi více než 150 firmami, které budou prezentovat své výrobky a služby na největším podzimním stavebním veletrhu na Moravě. Rádi vám poskytneme podrobnější informace.

     S pozdravem

Mgr. Petr Nasadil
manažer veletrhu

Líbil se vám článek? Sdílejte jej.

  
  

Zpět

Všechna témata Nové téma

Diskuzní fórum