Kalendář akcí
Stavíme, Bydlíme
HODONÍN

1. - 2. února 2019
Dům kultury Horní Valy
více...
Stavíme, Bydlíme
UHERSKÉ HRADIŠTĚ

15. - 16. března 2019
Městská sportovní hala
více...
Stavotech OLOMOUC
28. - 30. března 2019
Výstaviště Flora
více...
Stavíme, Bydlíme
JIHLAVA

5. - 6. dubna 2019
Dům kultury
více...
Stavíme, Bydlíme -
Krkonošský veletrh TRUTNOV

30. dubna - 1. května 2019
Společenské centrum UFFO
více...
FRÝDECKO-MÍSTECKÝ VELETRH
24. - 26. května 2019
Hala Polárka
více...
Moderní dům a byt
PLZEŇ
Žena a domov
1. - 3. listopadu 2019
Hala TJ Lokomotiva
více...
Stavotech OLOMOUC
Ekoenerga
Moravská Dřevostavba
7. - 9. listopadu 2019
Výstaviště Flora
více...

Centrum zdravého bydlení BELINUS ART

Rádi bychom vás pozvali do Centra zdravého bydlení v obci Náklo, okr. Olomouc, kde si můžete
v příjemném prostředí vybrat vinylové a PVC  podlahykorkové, kožené, laminátové a dřevěné podlahymarmoleum, čistící zóny, sametový vinyl Flotex, koberce v metráži nebo ručně tkané kusové koberce, venkovní outdoorové koberce k bazénům nebo nástěnné koberce k zavěšení do interiérů.

Dále vám dodáme a zhotovíme nové dřevěné terasy, dveře a schody nebo opravíme vaše stávající schodiště. Pracujeme se všemi druhy materiálů – dřevo, vinyl, PVC, laminátové podlahy, atd. Vše dodáme včetně přípravy podkladu a montáže.Zajímavou novinkou na trhu jsou vinylové schody, které splňují požadavky kladené na současné schodiště. Schody obložené schodovým profilem VINYLSTEP mají moderní vzhled s bezpečnými oblými hranami, jsou vysoce odolné, s protismykovou úpravou a pyšní se dokonalým provedením. Schody VINYLSTEP se díky dvěma integrovaným vrstvám korku označují jako TICHÉ SCHODY. Schody nepraskají ani nevrzají při chůzi a jsou odolné vůči poškrábání a oděru. Taktéž široká škála barevných dekorů dodá schodišti charakter a může tak být dominantou interiéru. Vybrat si můžete z 39 různých barevných dekorů, které mají vysokou barevnou stálost.

Využijte našich více jak dvacetiletých zkušeností, díky kterým vám velmi rádi poradíme, které podlahy, koberce, terasy, dveře, a schody jsou pro váš záměr nejlepší. Umíme starý podklad opravit tak, aby se nové krytiny u Vás cítily jako doma.

Přijďte navštívit prodejnu s největším výběrem moderních originálních kusových koberců v regionu Olomouce, které dovážíme přímo z Indie.

Můžeme vám také nabídnout zpracování Feng Shui návrhu interiéru Vašeho bytu, domu nebo i komerčních prostor, kanceláře, firmy, dle kterého si můžete provést realizaci sami nebo lze také využít služeb naší interiérové designerky a architektky, která vám navrhne kompletní interiérový design vašeho prostoru, včetně realizace.
Baví vás nestandardní zpracování a výmalba zdí v interiéru a exteriéru?
Dokážeme navrhnout a zrealizovat originální design jakékoli zdi v komerčním nebo nekomerčním objektu, ať už dle Feng Shui nebo podle vašeho zadání a tématu.
Novinkou letošního roku je zařazení stínící techniky do našeho sortimentu, takže budete mít možnost vybrat si z nepřeberného množství rolet, závěsů, žaluzií, posuvných stěn a dalších...

A proč jsme zvolili obec Náklo jako sídlo naší firmy a provozovny? Cítíme se zde dobře a nikde v Olomouci bychom nenašli kouzelné prostředí starého statku.
Je pro nás radost tady být a pracovat a stejnou radost bychom rádi přenesli i do vašich zdravých domovů.

Buďte u nás vítáni!

 

Kontakt:

BELINUS ART,s.r.o.

Náklo 10
783 32 Náklo
Otevírací doba : Pondělí až Pátek - 9:00 až 17:30

E-mail: belinusart@belinusart.cz
WWW: belinusart.cz

Telefon:+420 725 909 687

 


Líbil se vám článek? Sdílejte jej.

  
  

Zpět

Všechna témata Nové téma

Diskuzní fórum