Kalendář akcí
Stavíme, Bydlíme
HODONÍN

1. - 2. února 2019
Dům kultury Horní Valy
více...
Stavíme, Bydlíme
UHERSKÉ HRADIŠTĚ

15. - 16. března 2019
Městská sportovní hala
více...
Stavotech OLOMOUC
28. - 30. března 2019
Výstaviště Flora
více...
Stavíme, Bydlíme
JIHLAVA

5. - 6. dubna 2019
Dům kultury
více...
Stavíme, Bydlíme -
Krkonošský veletrh TRUTNOV

30. dubna - 1. května 2019
Společenské centrum UFFO
více...
FRÝDECKO-MÍSTECKÝ VELETRH
24. - 26. května 2019
Hala Polárka
více...
Moderní dům a byt
PLZEŇ
Žena a domov
1. - 3. listopadu 2019
Hala TJ Lokomotiva
více...
Stavotech OLOMOUC
Ekoenerga
Moravská Dřevostavba
7. - 9. listopadu 2019
Výstaviště Flora
více...

STAVEBNINY JANÍK - profesionálové v oblasti staveb

Hledáte profesionální obchod se stavebním materiálem? Individuální přístup a odborné poradenství pro Vaši stavbu? Vše najdete u nás. Jsme rodinná firma s tradicí.

Areál stavebnin Janík v Ostravě se rozléhá na ploše 60000 m2, tato pobočka disponuje skladovými prostory o velikosti 15000 m2. Hlavní pobočka má tři podlaží, na kterých mimo jiné, najdete velký showroom obkladů, dlažeb, betonů a přírodního kamene. Díky tomu jsme jedni z největších dodavetelů stavebního materiálu na Moravě s širokou škálou nabízených produktů. Jsme tady pro Vás již 25 let. Veškeré Vaše požadavky s Vámi rádi zkonzultujeme a odborně Vám pomůžeme vybrat to nejlepší pro Váš dům, byt či zahradu. Nejsme jen stavebniny. Nabízíme Vám rovněž možnost nákupu stavebního materiálu prostřednictvím internetového obchodu. Nakupujte z pohodlí domova za výhodné ceny s dopravou přímo na vaši stavbu. U vybraných produktů nabízíme dopravu po celé České republice zcela zdarma a to přímo od výrobce.

Stavebniny Janík Stavebniny Janík Kámen

Specializujeme se nově na prodej přírodního kamene. U nás máme skladem více než 100 různých druhů přírodního kamene. V našem sortimentu najdete přírodní kamenné obklady a dlažby z břidlice, travertinu, kvarcitu, mramoru, pískovce aj.. Nabízíme celou škálu obkladů, dlažeb, mozaiek až po kamenné drti a mnoho dalších za bezkonkurenční ceny. Veškerý náš sortiment přírodního kamene můžete vidět u nás na prodejně v Ostravě, na našich webových stránkách nebo si jej jednoduše objednejte přes náš e-shop. S výběrem správného přírodního kamene vám poradí a expozicemi provede příjemný a profesionálně vyškolený personál. Pokud k nám zavítáte, navštivte naši kamennou zahradu, která se nachází v areálu Stavebnin Janík v Ostravě. Kamenná zahrada se specializuje na prodej kamenů do zahrad, pro stavby a dekorace. Kamenná zahrada nabízí širokou škálu okrasných dřevin, keramických dekorací, kamenných obkladů a dlažeb, kamene pro zdění, drtě, solitéry, sochy, zahradní nábytek a jiné prvky.

Stavebniny Janík Vnitřní prostory Stavebniny Janík Vnitřní prostory

Na veletrhu jsme si pro vás připravili expozici obkladů a dlažeb z přírodního kamene a kamennou zahradu. Navštivte náš stánek a nechte se inspirovat. Dopřejte si ten nejlepší pocit z prostoru, ve kterém žijete. Vneste do vašeho domova přírodu a obklopte se něčím jedinečným. Chtějte to nejlepší pro vás a vaše blízké. Pomůžeme Vám splnit sen o lepším každodenním životě. Těší se na Vás tým stavebnin Janík!

Stavebniny Janík Prodejna Stavebniny Janík Kamenná zahrada

 

Kontakt

Ing. Gerhard Kubný - STAVEBNINY JANÍK

Adresa:

Ostrava - Hlučínská 484/61
Koběřice - Slezská 58
Dolní Benešov - Zábřeh - Opavská 183
Bruntál - Opavská 8
Vrbno pod Pradědem - Dělnická 634
Krnov - Sokolovská 926/15
Opava - Bílovecká 24

Tel.: +420 595 133 311
E-mail: janik@stavebniny-janik.cz
WWW: www.stavebniny-janik.cz www.kamen-zahrada.cz

Stavebniny Janík 

 

 

Líbil se vám článek? Sdílejte jej.

  
  

Zpět

Všechna témata Nové téma

Diskuzní fórum