Kalendář akcí
Stavíme, Bydlíme
HODONÍN

1. - 2. února 2019
Dům kultury Horní Valy
více...
Stavíme, Bydlíme
UHERSKÉ HRADIŠTĚ

15. - 16. března 2019
Městská sportovní hala
více...
Stavotech OLOMOUC
28. - 30. března 2019
Výstaviště Flora
více...
Stavíme, Bydlíme
JIHLAVA

5. - 6. dubna 2019
Dům kultury
více...
Stavíme, Bydlíme -
Krkonošský veletrh TRUTNOV

30. dubna - 1. května 2019
Společenské centrum UFFO
více...
FRÝDECKO-MÍSTECKÝ VELETRH
24. - 26. května 2019
Hala Polárka
více...
Moderní dům a byt
PLZEŇ
Žena a domov
1. - 3. listopadu 2019
Hala TJ Lokomotiva
více...
Stavotech OLOMOUC
Ekoenerga
Moravská Dřevostavba
7. - 9. listopadu 2019
Výstaviště Flora
více...

Co oživí interiér? Žaluzie, zimní zahrada i látkové stěny

Firma STOJAN interier nabídne řešení pro oživení interiéru i exteriéru vašich domovů.
Hlavní činností firmy STOJAN interier s.r.o. je zasklívání lodžií, zasklívání balkónů, realizace zimních zahrad, hliníkových zábradlí, venkovních žaluzií. Dále provádíme, a montujeme dělící stěny, garážová vrata, předokenní rolety, markýzy, nebo sítě proti hmyzu.

Naše společnost má nejvíce zkušeností v zasklívání lodžií a balkonů v regionu střední Moravy, zde nabízíme rámový system Glasa a bezrámový system Aluvista. I vy si můžete zvětšit užitnou plochu vašeho bytu a prodloužit si léto na vašem balkóně či lodžii.

 

Zimní zahrada i v paneláku

Sníte o zimní zahradě, ale žijete v panelovém domě? Nevadí. S námi můžete míti v paneláku „zimní zahradu“. Stačí, když se nám ozvete, a určitě i pro vaše podmínky najdeme řešení, které vám váš sen splní. Dle přání zákazníka jsme schopni zakrýt a zastavět libovolný tvar a prostor. V panelových domech vytvoří zimní zahrady vhodný prostor pro zimování rostlin, odpočinek a nabírání energie. Zimní zahrada navíc přináší další energetické úspory, vytváří přechodný prostor a zamezuje tak zbytečným tepelným ztrátám. V rodinných domech dokážeme realizovat zimní zahrady zcela podle vašich přání. Vytvoříme pro vás prostor libovolných tvarů a propozic. Zimní zahradu můžete využívat pro celoroční posezení, zábavní místo nebo úložný prostor.

 

Venkovní žaluzie

Venkovní žaluzie jsou nejpoužívanějším exteriérovým stínícím prvkem. Umožňují plynule regulovat přirozené osvětlení, zachycují přímé sluneční záření a chrání před jeho škodlivými účinky. Umístěním žaluzií do exteriéru nejúčinněji ovlivníte tepelné klima v interiéru. Žaluzie mohou být ovládány klikou, šňůrou nebo elektropohonem 230V/50Hz. Motorové provedení má výhodu v možnosti zapojení do centrálního elektronického systému řízení. Pokud není stavebně připraveno jinak, jsou obvykle žaluzie doplněny krycími plechy pohledově ukrývající svazky vytažených žaluzií. Nabízíme též elegantní a netradiční druh zastínění v japonském stylu.

Mezi naše výrobky patří také výsuvné markýzy, svislé clony, kazetové markýzy, vnitřní rolety, látkové rolety, rolety DEN-NOC, venkovní rolety, venkovní žaluzie, vnitřní žaluzie, horizontální a vertikální žaluzie. Vertikální žaluzie v nejširší možné škále barev a druhů látek jsou stále více používány jak do kanceláří, učeben, jednacích místností, ordinací a v posledních letech také do bytů a rodinných domů. Vertikální žaluzie plně nahradí závěsy a záclony. Látky používané k výrobě mají hygienické atesty a antistatickou úpravu.

Věříme, že naše výrobky a služby Vás zaujmou a těšíme se na spolupráci s Vámi.
Zdarma vypracujeme nezávaznou technickou nabídku!

Kontakt

STOJAN interier s.r.o.
Čechy 47
751 15 Domaželice u Přerova

Po – Pá: 6.00 – 16.00

E-mail: stojan@stojan.cz
WWW: www.stojan.cz
mob.: 602 890 587
tel.: 581 205 230
fax: 581 227 285

 

Na produkty této firmy se budete moci podívat také osobně na veletrhu
STAVOTECH Olomouc, který proběhne ve dnech 31.3. - 2.4.


Líbil se vám článek? Sdílejte jej.

  
  

Zpět

Všechna témata Nové téma

Diskuzní fórum