Kalendář akcí
Stavíme, Bydlíme
HODONÍN

1. - 2. února 2019
Dům kultury Horní Valy
více...
Stavíme, Bydlíme
UHERSKÉ HRADIŠTĚ

15. - 16. března 2019
Městská sportovní hala
více...
Stavotech OLOMOUC
28. - 30. března 2019
Výstaviště Flora
více...
Stavíme, Bydlíme
JIHLAVA

5. - 6. dubna 2019
Dům kultury
více...
Stavíme, Bydlíme -
Krkonošský veletrh TRUTNOV

30. dubna - 1. května 2019
Společenské centrum UFFO
více...
FRÝDECKO-MÍSTECKÝ VELETRH
24. - 26. května 2019
Hala Polárka
více...
Moderní dům a byt
PLZEŇ
Žena a domov
1. - 3. listopadu 2019
Hala TJ Lokomotiva
více...
Stavotech OLOMOUC
Ekoenerga
Moravská Dřevostavba
7. - 9. listopadu 2019
Výstaviště Flora
více...

Úsporné vytápění infrapanely Heatwell sníží náklady až o 50 %

Infrapanely Heatwell jsou založeny na sálavém systému vytápění místností.
Speciálně vyvinuté infrapanely s karbonovým topným prvkem a vysokoemisivním povrchem vysoké účinnosti přenosu tepla do místnosti snižují náklady na vytápění až o 50 %. Teplo se místností šíří téměř beze ztrát a vytváří příjemnou tepelnou pohodu. Infrapanely lze umístit na zeď či strop a nezabírají téměř žádný prostor.

Topení pro každého

Sálavé vytápění je vhodné pro bytové i nebytové prostory a pro většinu stavebních materiálů. Návrhy vytápění zpracovávají odborní prodejci infrapanelů Heatwell.

Ekonomický provoz

Infrapanely Heatwell s maximální efektivitou vytvářejí teplo přímo v prostoru, kde požadujete a přesná regulace zabraňuje přehřátí místnosti a snižuje tak náklady na vytápění. Vytápíte pouze vybrané místnosti a pouze na teplotu, kterou požadujete.

Konvekční vytápění

Konvekční vytápění ohřívá vzduch, od kterého se poté ohřívají povrchy. Při použití topných radiátorů pod okny ztrácíte teplo okny a ohřevem venkovní zdi bezprostředně za radiátorem. Teplý vzduch se hromadí u stropu a dostavuje se pocit studených nohou. Vzniklý teplotní rozdíl zhoršuje pocit tepla a zvyšuje náklady na vytápění. Stěny jsou chladnější a tedy i absorbují vzdušnou vlhkost. Vzduch je vysoušen, stěny vlhnou a náklady na vytápění rostou.Sálavé vytápění

Stejně jako kachlová kamna, sálavé vytápění primárně ohřívá stěny, strop, podlahu a vybavení interiéru. Povrchová teplota ohřátých povrchů je vyšší nebo stejná jako teplota vzduchu. Tím se zabraňuje kondenzaci vody a vzniku plísní. Zdivo je suché a má dobré tepelně-izolační vlastnosti. Infrapanely Heatwell vyhřívají místnosti prakticky bez ztráty a využívají všech výhod sálavého vytápění.Infrapanely Heatwell 

Vlastní motivy

Infrapanely v základním provedení s hliníkovým rámem je možné dodat i s vlastním motivem dle vašeho výběru. Využíváme moderní technologie tisku s garancí stálosti barev až do 300 °C.

Bezpečnost provozu

Všechny infrapanely Heatwell obsahují vestavěné teplotní senzory zabraňující přehřátí a poškození povrchu infrapanelu. Složení přední a zadní strany
z lehkých slitin zaručuje ochranu proti mechanickému poškození. Infrapanely Heatwell jsou certifikovány CE a TÜV. Výzkumná laboratoř Seibersdorf Labor GmbH v Rakousku potvrdila kvalitu infrapanelů Heatwell, které splňují přísné limity pro ochranu zraku a pokožky.

Váš obchodní partner:
Karel Šincl
Komenského 716, 784 01 Litovel
Tel.: 602 830 801
info@infrapanely-morava.cz

www.infrapanely-morava.cz
www.infraky.cz

 

Na produkty této firmy se budete moci podívat také osobně na veletrhu
STAVOTECH Olomouc, který proběhne ve dnech 31.3. - 2.4.


Líbil se vám článek? Sdílejte jej.

  
  

Zpět

Všechna témata Nové téma

Diskuzní fórum