Kalendář akcí
Stavíme, Bydlíme
HODONÍN

1. - 2. února 2019
Dům kultury Horní Valy
více...
Stavíme, Bydlíme
UHERSKÉ HRADIŠTĚ

15. - 16. března 2019
Městská sportovní hala
více...
Stavotech OLOMOUC
28. - 30. března 2019
Výstaviště Flora
více...
Stavíme, Bydlíme
JIHLAVA

5. - 6. dubna 2019
Dům kultury
více...
Stavíme, Bydlíme -
Krkonošský veletrh TRUTNOV

30. dubna - 1. května 2019
Společenské centrum UFFO
více...
FRÝDECKO-MÍSTECKÝ VELETRH
24. - 26. května 2019
Hala Polárka
více...
Moderní dům a byt
PLZEŇ
Žena a domov
1. - 3. listopadu 2019
Hala TJ Lokomotiva
více...
Stavotech OLOMOUC
Ekoenerga
Moravská Dřevostavba
7. - 9. listopadu 2019
Výstaviště Flora
více...

Skryté zásuvky v podlaze zbaví interiér přebytečných kabelů

Také přemýšlíte, kam zapojit lampu, reproduktory nebo počítač uprostřed místnosti? Tento problém mohou jednoduše a elegantně vyřešit designové podlahové zásuvky.

Pokud nechcete natahovat prodlužovací kabely někdy přes celou místnost, musíte elektroniku nebo zařízení umístit někam v blízkosti zásuvky. Stejně se ale nevzhledným kabelům nevyhnete. Díky podlahovým krabicím ale máte nenápadně připravené zásuvky jako např.data/Internet, TV-SAT, 230V atd. přesně v místě, kde je potřeba (i doprostřed pokoje).

Zásuvky v podlaze již nemusí nutně znamenat plastovou nevzhlednou krabici. Společnost Stakohome Network s.r.o. nabízí designové podlahové zásuvky, které jsou vhodné jak do bytů a rodinných domů, tak do luxusních objektů i např. administrativních budov či obchodních center. Konstrukce podlahových krabic umožňuje instalaci také v blízkosti podlahového topení.

Zásuvka v podlaze - Stakohome
Zásuvka v podlaze, která se „ztratí“ v každém interiéru

Podlahové zásuvky v interiéru

V interiéru se zásuvky v podlaze používají převážně jako náhrada za nevzhledné prodlužovací kabely, aby se minimalizovaly kabely na podlaze. Díky tomu, jsou pak zásuvky přesně tam, kde jsou potřeba, například pod stůl nebo k volně stojícím reproduktorům případně světelné lampě. Designové podlahové zásuvky od společnosti Stakohome Network s.r.o. interiér v žádném případě nekazí. Téměř si jich člověk v podlaze ani nevšimne, jelikož víko lze překrýt podlahovou krytinou (dřevem, dlažbou, kobercem nebo linem) dle potřeby.

Víko zásuvky - Stakohome
Víko lze překrýt jakoukoli krytinou - v interiéru je prakticky neviditelná

Vybavení podlahové krabice zásuvkami vždy závisí od jednotlivých požadavků zákazníka. Vedle elektrických zásuvek 230V lze do podlahové krabice připravit i datové/počítačové zásuvky, TV, HDMI, audio/video, USB, VGA atd.. Podlahové krabice/zásuvky se hodí i do namáhaných interiérů, jakými jsou například výstavní plochy, kanceláře, autosalony atd..

Víko zásuvky - Stakohome
Do víka podl.zásuvky je možné vložit podlahu/dlažbu do tloušťky 15mm

Podlahové zásuvky pro venkovní použití

Exteriérové podzemní zásuvky slouží k přivedení elektrické energie (případně TV, datové/počítačové sítě, audio atd.) na místa, jako je zahrada, vjezdy, garáže, terasa apod.. Ukrývat se mohou i pod trávníkem, kde jsou připraveny pro zapojení zahradního nářadí nebo třeba vánočního osvětlení.

Nástavec - Stakohome
Při používání je vhodné venkovní zásuvku dočasně opatřit nástavcem

Jsou vyrobeny tak, aby snesly vnější klimatické podmínky, tzn.že jsou dodávány s krytím typu IP67 (vodotěsné), které zabraňuje vniknutí vody či nečistot do prostoru krabice.

Krytí zásuvky - Stakohome
Venkovní podzemní zásuvka s potřebným krytím (IP67) proti vodě a prachu

Instalace podlahových krabic/zásuvek je snadná a následná údržba nenáročná.

Rádi Vám poradíme s výběrem nejlepšího řešení. Více informací na  http://www.podlahove-zasuvky.cz, nebo na telefonu: 226 517 522, mobil: 776 780 378

Podlahové zásuvky, zabudované přímo v podlaze, je možnost vidět v showroomu společnosti Stakohome Network s.r.o., na adrese Aloisovská 934/8, Praha 9 - Hloubětín.

Stakohome Network s.r.o.
www.podlahove-zasuvky.cz

Podlahové zásuvky Stakohome 

 

Na produkty této firmy se budete moci podívat také osobně na veletrhu
STAVOTECH Olomouc, který proběhne ve dnech 31.3. - 2.4.

Líbil se vám článek? Sdílejte jej.

  
  

Zpět

Všechna témata Nové téma

Diskuzní fórum