Kalendář akcí
Stavíme, Bydlíme
HODONÍN

1. - 2. února 2019
Dům kultury Horní Valy
více...
Stavíme, Bydlíme
UHERSKÉ HRADIŠTĚ

15. - 16. března 2019
Městská sportovní hala
více...
Stavotech OLOMOUC
28. - 30. března 2019
Výstaviště Flora
více...
Stavíme, Bydlíme
JIHLAVA

5. - 6. dubna 2019
Dům kultury
více...
Stavíme, Bydlíme -
Krkonošský veletrh TRUTNOV

30. dubna - 1. května 2019
Společenské centrum UFFO
více...
FRÝDECKO-MÍSTECKÝ VELETRH
24. - 26. května 2019
Hala Polárka
více...
Moderní dům a byt
PLZEŇ
Žena a domov
1. - 3. listopadu 2019
Hala TJ Lokomotiva
více...
Stavotech OLOMOUC
Ekoenerga
Moravská Dřevostavba
7. - 9. listopadu 2019
Výstaviště Flora
více...

LOMAX - největší výrobce garážových vrat, předokenních rolet a venkovních žaluzií v ČR

Firma LOMAX & Co spol. s.r.o., která vznikla v roce 1992, je dnes největším výrobcem garážových vrat, předokenních rolet a venkovních žaluzií v ČR. Sídlo firmy se nachází na jižní Moravě v obci Bořetice a od svého vzniku bylo hlavním cílem dodávat zákazníkům kvalitní výrobky. V roce 2000 společnost LOMAX uvedla do provozu na novou válcovací linku, čímž se firma stala první společností v České republice, která veškeré panely pro sekční vrata vyrábí sama. Díky tomu značka LOMAX zvýšila svou kvalitu a stala se synonymem pro bezpečnost, pevnost a dlouhou životnost.

V roce 2010 firma LOMAX rozjela nový projekt v podobě hliníkových a plastových oken a vchodových dveří. V roce 2012 LOMAX spustil novou linku na výrobu venkovních žaluzií a od začátku roku 2013 je dodává v celé své prodejní síti. Specializovaný tým odborných pracovníků a přesná výroba na CNC strojích s využitím nejmodernější techniky je předpoklad pro kvalitní výrobky. Dodavatelé komponentů pro výrobu jsou pouze renomované firmy splňující normy a legislativu EU a jsou vždy špičkou ve svém oboru s garancí kvality. Společnost LOMAX pružně reaguje na veškeré požadavky zákazníka. V krátkých časových intervalech zákazníkům dodá a namontujeme veškeré výrobky "na míru“.

Firma LOMAX je v současnosti jedním z nejkvalitnějších výrobců garážových vrat v tuzemsku. Nabízí garážová vrata v několika provedeních, jedná se o rolovací vrata, sekční garážová vrataposuvná vrata a průmyslová vrata. LOMAX zákazníkům dává na výběr ze široké škály imitací dřeva a více než 2500 barev. U všech typů garážových vrat při použití motorů, je dnes samozřejmostí dálkové ovládání a různé bezpečnostní prvky, které převážně při zavírání pohlídají chod vrat, aby nedošlo ke střetu s jakoukoliv překážkou zapomenutou ve vjezdu.

Jednou z novinek firmy LOMAX jsou garážová vrata LOMAX EXCELLENT. Tato sekční vrata jsou vyrobena z vysoce kvalitních komponentů s maximální životností. Vrata LOMAX EXCELLENT konstrukčně vychází z typu sekčních vrat LOMAX DELTA, která za pomocí systému torzních pružin zajíždí pod strop garáže. Vrata obsahují desítky konstrukčních vylepšení, díky čemuž představují absolutní vrchol v designu, bezpečnosti a kvalitě garážových vrat. Výsledkem je plynulejší a tišší chod vrat, zvýšená bezpečnost při manipulaci, dokonale vyladěný design viditelných komponentů. Dalším důležitým prvkem u vrat EXCELLENT může být jejich ovládání. Existuje široká škála ovládacích prvků, od klasických dálkových ovladačů, možnosti otevírání vrat čipem, přes kódovou klávesnici, snímačem otisku prstů, mobilním telefonem, lze dokonce použít i systém ovládání HomeLink zabudovaný přímo v automobilu.

 

Kontakt

Lubomír Valenta

Marketingový manažer

 

mobil: +420 724 824 284

e-mail: press@lomax.cz

691 08 Bořetice 417

www.lomax.cz


Líbil se vám článek? Sdílejte jej.

  
  

Zpět

Všechna témata Nové téma

Diskuzní fórum