Kalendář akcí
Stavíme, Bydlíme
HODONÍN

1. - 2. února 2019
Dům kultury Horní Valy
více...
Stavíme, Bydlíme
UHERSKÉ HRADIŠTĚ

15. - 16. března 2019
Městská sportovní hala
více...
Stavotech OLOMOUC
28. - 30. března 2019
Výstaviště Flora
více...
Stavíme, Bydlíme
JIHLAVA

5. - 6. dubna 2019
Dům kultury
více...
Stavíme, Bydlíme -
Krkonošský veletrh TRUTNOV

30. dubna - 1. května 2019
Společenské centrum UFFO
více...
FRÝDECKO-MÍSTECKÝ VELETRH
24. - 26. května 2019
Hala Polárka
více...
Moderní dům a byt
PLZEŇ
Žena a domov
1. - 3. listopadu 2019
Hala TJ Lokomotiva
více...
Stavotech OLOMOUC
Ekoenerga
Moravská Dřevostavba
7. - 9. listopadu 2019
Výstaviště Flora
více...

Několik důvodů proč dřevostavbu od MORAVIA WOOD TRADING ,s.r.o.

Dobrý domov poskytuje základ pro dobrý život. Tak, jako nás uklidňuje pobyt v lesním prostředí, tak je to i v celodřevěném domě, jehož interiér vytváří v porovnání se zděnými stavbami úplně odlišnou atmosféru. Už při vstupu do dřevěného domu cítíte, jak se příroda rozprostírá okolo Vás. Vyzařuje teplo a nezaměnitelnou vůni přírody. Je to místo, kde můžete klidně relaxovat, oddychovat, a které si oblíbí i Vaše nejmladší ratolesti.

Biologické a eklogické parametry, tepelně izolační schopnosti, nízké energetické náklady, samočinné regulování vlhkosti a nenapodobitelná estetika – to jsou určující hodnoty dřevěných rodinných domů.

Vy a Vaše rodina nejlépe víte, v jakém domě chcete bydlet. My jsme otevření všem Vašim myšlenkám a nápadům, které chcete realizovat ve svých plánech. Vy víte, jak chcete bydlet – my víme, jak splnit Vaše sny. Díky naší spolehlivost a flexibilitě můžeme začít navrhovat a stavět Vaši budoucnost.

Naše nejnovější nabídka dřevěných domů a rekreačních chat je prezentována na našich webových stránkách www.moraviawood.cz.

Vysoká kvalita našich dřevostaveb je založena na dlouholetých zkušenostech a je spojena s profesionálním přístupem. Dřevo je nejzdravější a nejpřirozenější stavební materiál. Je výborným konstrukčním materiálem, je lehce opracovatelné a jeho malá objemová hmotnost ulehčuje montáž prvků a dílů konstrukcí dřevěných staveb.

Výhodou dřevěných staveb je jejich nízká energetická náročnost, rychlá realizace výstavby, hrubá stavba v průběhu 14 dní a ukončení stavby na klíč do 3 měsíců. Suchý proces výstavby umožňuje výstavbu i v zimních měsících. Technologie zhotovení nosných stěn je dlouhodobě ověřená v zahraničí a vyhovuje evropským normám.

Výroba a montáž dřevěných rodinných domů splní Vaše náročné požadavky na zdravé bydlení a stane se pro Vás trvalým a nenahraditelným zážitkem.

MORAVIA WOOD TRADING, s.r.o.

Na Sedlácích 1613             Tel./Fax: 596 414 044

739 34 Šenov u Ostravy    Mobil: 608 77 33 58

www.moraviawood.cz        info@moraviawood.czLíbil se vám článek? Sdílejte jej.

  
  

Zpět

Všechna témata Nové téma

Diskuzní fórum