Kalendář akcí
Stavíme, Bydlíme
HODONÍN

1. - 2. února 2019
Dům kultury Horní Valy
více...
Stavíme, Bydlíme
UHERSKÉ HRADIŠTĚ

15. - 16. března 2019
Městská sportovní hala
více...
Stavotech OLOMOUC
28. - 30. března 2019
Výstaviště Flora
více...
Stavíme, Bydlíme
JIHLAVA

5. - 6. dubna 2019
Dům kultury
více...
Stavíme, Bydlíme -
Krkonošský veletrh TRUTNOV

30. dubna - 1. května 2019
Společenské centrum UFFO
více...
FRÝDECKO-MÍSTECKÝ VELETRH
24. - 26. května 2019
Hala Polárka
více...
Moderní dům a byt
PLZEŇ
Žena a domov
1. - 3. listopadu 2019
Hala TJ Lokomotiva
více...
Stavotech OLOMOUC
Ekoenerga
Moravská Dřevostavba
7. - 9. listopadu 2019
Výstaviště Flora
více...

Modulární dřevostavba PURLIVE Modular


Modular je nový stavební systém, který představuje nejnovější trendy v bydlení. Variabilita systému umožňuje využívat Modular nejenom pro bydlení, ale například i pro občanské stavby, kanceláře, školky, rekreační objekty, apod.

Hlavní myšlenka Modularu spočívá v jeho jednoduchosti. Každý Modular je sestaven z jednoho a více tzv. modulů, které jsou vytvořeny ve výrobě pomocí přesných výrobních postupů. Tyto moduly jsou následně převezeny na stavbu, kde jsou během krátkého času sestaveny do podoby zvolené varianty. Jádrem každé varianty je tzv. základní modul, který obsahuje kuchyň, technické a hygienické zázemí. K tomuto modulu jsou poté dle potřeby připojovány další části domu, ve kterých se nachází ložnice, obytný prostor, apod. Takto je možné vytvořit jednotlivé varianty, mezi kterými lze navíc přecházet i po dokončení stavby. Dispozice je navržena tak, aby bylo možné kdykoliv v budoucnosti připojit další moduly a nechat tak dům růst společně s Vámi.

Celá konstrukce Modularu je řešena jako dřevostavba stavebního systému PURLIVE, celosvětově používaných SIP systémů (stavební izolační panely, structural insolated panels). Povrch stěn je možné opatřit jak omítkou, tak i dřevěným obkladem, případně jinými běžnými materiály.

Mobilita - Modular Vám přivezeme na připravený pozemek a během několika hodin je tak dům hotový. V budoucnosti je také samozřejmě možné Modular opět přemístit a převézt na jiné místo.  

Variabilita - Můžete si vybrat z mnoha variant, které systém Modular nabízí a zvolit si tak tu, která nejvíce odpovídá Vašim požadavkům. Navíc je možné přejít z jedné varianty na další i po dokončení stavby- jednotlivé varianty jsou vzájemně kompatibilní.

Dostupnost - Díky způsobu výroby a možnosti převzít stavbu ve více fázích dokončenosti je Modular dostupný téměř pro každého- nejlevnější varianta je dostupná již od 689.000 kč, vč. DPH ve variantě na klíč nebo od 288.000 Kč vč. DPH ve variantě hrubá stavba pro kutily s možností dokončit si stavbu domu svépomocí.

Kvalita - Jednotlivé moduly jsou vytvořeny v podmínkách, které zajišťují nejvyšší přesnost při výrobě a použité materiály zaručují úsporu energií při používání stavby. Veškeré použité materiály jsou certifikovány pro účely realizace bydlení. V rámci dodávky je poskytnuta záruka.

STÁHNOUT KOMPLETNÍ KATALOG

Pavel Richter / obchodní zástupce

M: +420 601 370 944,  richter@purlive.cz

www.purlive.cz
 

Líbil se vám článek? Sdílejte jej.

  
  

Zpět

Všechna témata Nové téma

Diskuzní fórum