Kalendář akcí
Stavíme, Bydlíme
HODONÍN

1. - 2. února 2019
Dům kultury Horní Valy
více...
Stavíme, Bydlíme
UHERSKÉ HRADIŠTĚ

15. - 16. března 2019
Městská sportovní hala
více...
Stavotech OLOMOUC
28. - 30. března 2019
Výstaviště Flora
více...
Stavíme, Bydlíme
JIHLAVA

5. - 6. dubna 2019
Dům kultury
více...
Stavíme, Bydlíme -
Krkonošský veletrh TRUTNOV

30. dubna - 1. května 2019
Společenské centrum UFFO
více...
FRÝDECKO-MÍSTECKÝ VELETRH
24. - 26. května 2019
Hala Polárka
více...
Moderní dům a byt
PLZEŇ
Žena a domov
1. - 3. listopadu 2019
Hala TJ Lokomotiva
více...
Stavotech OLOMOUC
Ekoenerga
Moravská Dřevostavba
7. - 9. listopadu 2019
Výstaviště Flora
více...

Energeticky úsporné domy a modulární dřevostavby uvidíte na Stavotechu


Společnost PURLIVE, spol. s r. o. se zabývá výstavbou energeticky úsporných rodinných domů a modulárních dřevostaveb. Svým typem výstavby domů se řadí mezi dodavatele montovaných dřevostaveb na klíč nebo taky hrubých staveb v různých fázích dokončení pro stavebníky kutily.

Hlavním cílem společnosti, a tedy i celého pracovního týmu PURLIVE, vždy byl a vždy bude zejména spokojený zákazník, což považujeme za základní kámen úspěchu.

Společnost PURLIVE se odlišuje od většiny svých konkurentů zejména nadmíru zodpovědným přístupem v oblasti realizace bydlení. Disponuje vlastním výrobním areálem vybaveným nejmodernější technologií v oblasti výroby a izolování obvodových a vnitřních stěn.

PURLIVE se dále odlišuje svým pojetím nabízených služeb v oblasti realizací staveb. Svým zákazníků a partnerům pomůže s vyhledáním pozemku, zajištěním financování, veškerými architektonickými a projekčními pracemi, stavebním řízením a samozřejmě realizací stavby aniž by příliš zatížila svého partnera. Tyto služby poskytuje svými vlastními zaměstnanci, dlouholetými odborníky v dané oblasti.

PurLive

Na neustálém vývoji spolupracuje s Vysokými školami ČR, Výzkumným dřevařským ústavem a společností Bayer MaterialScience A/S, Dánsko a dalšími odborníky v oblasti výstavby rodinných domů, jako jsou např.  architekti, projektanti a statici.

PURLIVE realizuje stavby výhradně z ověřených a certifikovaných stavebních systémů a garantuje svým zákazníkům kvalitu a záruku.

Pavel Richter / obchodní zástupce

M: +420 601 370 944,  richter@purlive.cz

www.purlive.cz


Líbil se vám článek? Sdílejte jej.

  
  

Zpět

Všechna témata Nové téma

Diskuzní fórum