Kalendář akcí
Stavíme, Bydlíme
HODONÍN

1. - 2. února 2019
Dům kultury Horní Valy
více...
Stavíme, Bydlíme
UHERSKÉ HRADIŠTĚ

15. - 16. března 2019
Městská sportovní hala
více...
Stavotech OLOMOUC
28. - 30. března 2019
Výstaviště Flora
více...
Stavíme, Bydlíme
JIHLAVA

5. - 6. dubna 2019
Dům kultury
více...
Stavíme, Bydlíme -
Krkonošský veletrh TRUTNOV

30. dubna - 1. května 2019
Společenské centrum UFFO
více...
FRÝDECKO-MÍSTECKÝ VELETRH
24. - 26. května 2019
Hala Polárka
více...
Moderní dům a byt
PLZEŇ
Žena a domov
1. - 3. listopadu 2019
Hala TJ Lokomotiva
více...
Stavotech OLOMOUC
Ekoenerga
Moravská Dřevostavba
7. - 9. listopadu 2019
Výstaviště Flora
více...

Opravdu kvalitní a moderní nábytek na dosah ruky

Před nedávnem jsem při svých cestách navštívila Bystřici pod Hostýnem, město tradičně spojené s nábytkem. A protože řeším problémy se zařízením a vybavením bytu, zastavila jsem se v prodejně nábytku firmy KASL, kde mne přímo nadchli vysokou úrovní prodeje a odborných znalostí obsluhujícího personálu, ale hlavně širokým sortimentem a jeho kvalitou.  V hezky, vkusně a s citem bytového architekta instalovaných expozicích nábytku,jsem si připadala jako doma. Jelikož  jsem projela po okolí od Zlína, přes Kroměříž,Přerov, Hranice  až po Vsetín hodně prodejen s nábytkem, řekla jsem si, že za tím vším musí něco být.

A tak jsem se zeptala přímo, Ing. Petra Slámy, jednatele firmy, absolventa SPŠ dřevařské a nábytkářské a Vysoké školy Lesnické a Dřevařské ve Zvolenu, se zaměřením na výrobu nábytku a bytovou architekturu.

"Firmu jsme založili v roce 1992. Již od prvopočátku jsme se zaměřili na prodej kvalitního, především českého a slovenského  nábytku. Na našich prodejnách na ploše více jak 600m2, vystavujeme průřez výrobou předních tuzemských výrobců sedacího, obývacího, dětského, předsíňového a skříňového nábytku, ložnic, čalouněných a masivních postelí,matrací, roštů, židlí, stolů a bytových doplňků,přikrývek, povlečení, osvětlení, atd.

Kasl

I od těchto výrobců pečlivě vybíráme z jejich portfolia rozsáhlé výroby, neboť kde jinde, než přímo ve výrobní dílně zjistíte, že na výrobu té či oné  sedačky nebo matrace bylo použito PUR pěn odpovídající tuhosti a hustoty, a na výrobu kostry nábytku opravdu masívu, lepení a šroubů a ne jen dřevotřískové desky v tloušťce 16 mm a navíc sešité sponkami! Na obrázku v letáku,nebo na obrazovce počítače težko. A jaký je rozdíl,když na takovou sedačku sednete a pohodlně se uvelebíte, nebo opravdu strávíte noc plnohodnotným spánkem na kvalitní matraci bez bolavých zad.  Chce to jen najít čas, přijet, podívat se a vyzkoušet, jen matrací máme přímo asi 30 druhů vystavených na otestování."

Kasl

A jak jsem se dozvěděla dále, například s kuchyní vám poradí již v okamžiku, kdy plánujete rekonstrukci bytu, nebo máte rozestavěný dům a řešíte co s instalacemi.

"Změříme, zpracujeme grafický návrh včetně navazujících instalací, poradíme jak s výběrem vhodných materiálů a kování, doplňků a elektrospotřebičů, tak s barevným řešením v návaznosti na stávající, nebo budoucí stav. Kuchyně, případně ostatní nábytek, jako obývací stěny,skříně a vestavné skříně odborně namontujeme, včetně napojení spotřebičů na instalace, takže odpadá nutnost shánět další řemeslníky. Atypické prvky nejsou překážkou.

Dopravu řešíme vlastními, vyčalouněnými vozidly, takže zákazníkům  odpadá starost se sháněním přepravce a navíc eliminujeme možnost poškození přepravou.

Zabýváme se však nejen bytovým nábytkem, ale také vybavováním komerčních prostor,kanceláří, penzionů, hotelů, zdravotnických zařízení,domů s pečovatelskou službou apod., rozšířili jsme nabídku o podlahové materiály a interiérové dveře a zárubně."

Kasl

Měla jsem možnost shlédnout  několik rozpracovaných projektů, a fotodokumentace hotových,opravdu líbivých, realizací. Neudivilo mne tedy, že směřování na kvalitu a preciznost je prioritou v dlouhodobé strategii firmy, neboť nejsem asi jediná, která má nedobré zkušenosti s dovozovým nábytkem ze supermarketu.

Tak tedy, sháníte-li kvalitní nábytek za rozumnou cenu, neváhejte, hodina návštěvy zde, vám nahradí několikahodinové bloumání a dojíždění po obchodních centrech.

Kontakt:


KASL, spol.s r.o.
Pod Zámkem 6
768 61 Bystřice pod Hostýnem

tel/fax: 573 378524
tel: 573 378124
mob: 777 790930
e-mail: kasl@kasl-nabytek.cz
www.kasl-nabytek.cz
 
 

Líbil se vám článek? Sdílejte jej.

  
  

Zpět

Všechna témata Nové téma

Diskuzní fórum