Kalendář akcí
Stavíme, Bydlíme
HODONÍN

1. - 2. února 2019
Dům kultury Horní Valy
více...
Stavíme, Bydlíme
UHERSKÉ HRADIŠTĚ

15. - 16. března 2019
Městská sportovní hala
více...
Stavotech OLOMOUC
28. - 30. března 2019
Výstaviště Flora
více...
Stavíme, Bydlíme
JIHLAVA

5. - 6. dubna 2019
Dům kultury
více...
Stavíme, Bydlíme -
Krkonošský veletrh TRUTNOV

30. dubna - 1. května 2019
Společenské centrum UFFO
více...
FRÝDECKO-MÍSTECKÝ VELETRH
24. - 26. května 2019
Hala Polárka
více...
Moderní dům a byt
PLZEŇ
Žena a domov
1. - 3. listopadu 2019
Hala TJ Lokomotiva
více...
Stavotech OLOMOUC
Ekoenerga
Moravská Dřevostavba
7. - 9. listopadu 2019
Výstaviště Flora
více...

Podlahové vytápění nástrčným spojovacím systémem John Guest

Firma John Guest Czech s.r.o. se pohybuje na českém trhu 10 let a její výrobky najdete například v systémech pro sanitární techniku a vytápění, v podlahovém vytápění, v systémech pro tlakový vzduch a pneumatiku, v nápojové technice nebo v automobilech. Výrobky jsou navrhovány, vyráběny a montovány ve Velké Británii mateřskou společností John Guest Ltd., která vznikla začátkem 60. let minulého století. Firma dbá na vysokou kvalitu svých výrobků.

Podlahové vytápění

Firma John Guest Czech s.r.o. v posledních letech zaregistrovala zvýšený počet realizací podlahového vytápění. Zákazníci z řad stavebních firem či soukromých osob mají o nástrčný spojovací systém John Guest stále větší zájem. Se systémem se velice lehce pracuje, není zapotřebí žádného speciálního nářadí a uspoří čas i náklady. Po krátkém představení výrobků a ukázání postupu práce s nimi může s tímto systémem pracovat téměř každý. Zaměstnanci a obchodní zástupci firmy John Guest Czech s.r.o. ochotně každému poradí, pomohou a předvedou systém v praxi. Firma dodává systémy pro suchou i mokrou pokládku a v případě závazné objednávky také zapůjčí odvíječ trubek a tacker.

John Guest

Hadice a trubky

Aby bylo možné podlahové vytápění dlouhodobě a hospodárně provozovat, je doporučeno použít flexibilní a difusně těsné plastové trubky, které zabraňují vnikání kyslíku do potrubního systému. Tím je zabráněno korozi kovových komponentů zařízení a je zajištěna životnost a neměnná výkonnost. V nabídce má firma John Guest Czech s.r.o. například flexibilní 5vrstvou celoplastovou trubku z PE-RT (vnitřní vrstva zabraňující vnikání kyslíku je vyrobená z plastu EVOH).

John Guest

Pokládka podlahového vytápění

John Guest Czech s.r.o. nabízí například systémy s nopkovými deskami, příchytkový systém nebo systémy pro renovaci. Nopkové desky (obr. 1) poskytují svými mimořádnými vlastnostmi ideální základ pro instalaci podlahového vytápění. Všechny komponenty systému mohou být rychle a bez námahy zaříznuty na požadovanou délku a tvar. Rozmístění a tvar nopků garantuje bezpečné držení trubky. Více než 50 % všech zabudovaných podlahových topných systémů je provedeno na bázi příchytkových systémů (obr. 2). Ty umožňují variabilní odstup při pokládce a lze je ideálně přizpůsobit nejrozmanitějším prostorům. Také je možno použít lištu s příchytkami. Systém pro renovaci (obr. 3) s prostorově úspornou konstrukční výškou 25 mm je integrovatelný takřka do každé místnosti. Doplňuje tradiční možnosti pro podlahové vytápění v oblasti sanací, jakož i přístaveb budov, novostaveb a v oblasti montovaných staveb. Tedy ideální varianta pro všechny, kteří chtějí přestoupit od zastaralého topného systému na moderní a energeticky úsporný.

John Guest

Kontaktní údaje:

John Guest Czech s.r.o.
Vrbenská 2290
370 01 České Budějovice
tel.: +420 387 002 040
fax: +420 387 002 048
e-mail: info@johnguest.cz
www.johnguest.com

 

 

Líbil se vám článek? Sdílejte jej.

  
  

Zpět

Všechna témata Nové téma

Diskuzní fórum