Kalendář akcí
Stavíme, Bydlíme
HODONÍN

1. - 2. února 2019
Dům kultury Horní Valy
více...
Stavíme, Bydlíme
UHERSKÉ HRADIŠTĚ

15. - 16. března 2019
Městská sportovní hala
více...
Stavotech OLOMOUC
28. - 30. března 2019
Výstaviště Flora
více...
Stavíme, Bydlíme
JIHLAVA

5. - 6. dubna 2019
Dům kultury
více...
Stavíme, Bydlíme -
Krkonošský veletrh TRUTNOV

30. dubna - 1. května 2019
Společenské centrum UFFO
více...
FRÝDECKO-MÍSTECKÝ VELETRH
24. - 26. května 2019
Hala Polárka
více...
Moderní dům a byt
PLZEŇ
Žena a domov
1. - 3. listopadu 2019
Hala TJ Lokomotiva
více...
Stavotech OLOMOUC
Ekoenerga
Moravská Dřevostavba
7. - 9. listopadu 2019
Výstaviště Flora
více...

Výrobci kvalitních dřevostaveb se budou opět prezentovat na veletrhu STAVOTECH v Olomouci

Výstava MORAVSKÁ DŘEVOSTAVBA, která se stala již tradiční součástí veletrhu STAVOTECH, se bude letos konat ve dnech 5. – 7. 11.2015 v pavilonu „A“ olomouckého výstaviště Flora.  Již tradičně se na výstavě bude prezentovat také Asociace dodavatelů montovaných domů (ADMD) a to jak svými informačními materiály a roll-upy přímo na výstavě, tak i  v rámci doprovodného programu dne 6.11.2015.

 Moravská dřevostavba

Asociace dodavatelů montovaných domů, která byla založena před více než patnácti lety, sdružuje výrobce kvalitních montovaných rodinných domů a objektů bytové a občanské vybavenosti na bázi dřeva.  V současné době je v Asociaci sdruženo osmnáct členů (výrobních firem) a třicet dva partnerů. Členské firmy Asociace nabízí zákazníkům nejenom kvalitní dřevostavby, ale i serióznost, jistotu a spolehlivost při realizaci výstavby jejich nového domu.  Také díky působení ADMD je v poslední době v České republice o kvalitní dřevostavby čím dál větší zájem.  Zákazníci, většinou se jedná o mladou generaci ve věku 30 – 40 let, kteří si už pořídili dřevěný montovaný dům, oceňují hlavně tyto čtyři prokazatelné výhody dřevostaveb:

  • Výbornou kvalitu (dřevostavby jsou většinou vyráběny v moderních krytých halách bez negativních povětrnostních vlivů kvalifikovanými pracovníky).
  • Vynikající tepelně izolační vlastnosti (téměř všechny domy se dnes již staví v nízkoenergetickém nebo pasivním standardu, což přináší velké úspory nákladů na vytápění).
  • Rychlost výstavby (od jednoho týdne po jeden měsíc, podle stupně dokončení domu).
  • Příznivý poměr ceny a kvality a výhodné podmínky financování (např. hypotékou u České spořitelny, Hypoteční banky apod.).
Moravská dřevostavba

V roce 2014 byla v České republice dokončena výstavba celkem 13 510 nových rodinných domů. Z tohoto počtu bylo s využitím technologie výstavby na bázi dřeva (dřevostaveb) postaveno již  1 281 rodinných domů, což znamená, že podíl dřevostaveb na našem trhu dosahuje již 9,5 % a neustále meziročně kontinuálně roste.

Garantovaná kvalita jakékoliv stavby je pro většinu investorů rozhodující. V tomto parametru jsou certifikovány a permanentně přezkušovány všichni výrobci - členové Asociace dodavatelů montovaných domů, pro které je certifikace podle Dokumentu národní kvality (DNK), udělovaného Výzkumným a vývojovým ústavem dřevařským Praha, nezbytnou podmínkou členství v Asociaci.

 Moravská dřevostavba

Sídlo Asociace dodavatelů montovaných domů je v Brně na Bauerově ulici 10 (vedle brány č. 10  BVV) v areálu Národního stavebního centra EDEN 3000.  Zde si mohou zájemci o kvalitní dřevostavbu prohlédnout vzorové domy několika osvědčených výrobců.  Prostory brněnského Centra vzorových domů jsou otevřeny denně od 10 do 18 hodin a v každém vzorovém domě jsou na setkání s Vámi připraveni zkušení stavební poradci.    

Ing. Vratislav Blaha, CSc.,  předseda Asociace dodavatelů montovaných domů

www.admd.cz


Líbil se vám článek? Sdílejte jej.

  
  

Zpět

Všechna témata Nové téma

Diskuzní fórum