Kalendář akcí
Stavíme, Bydlíme
HODONÍN

1. - 2. února 2019
Dům kultury Horní Valy
více...
Stavíme, Bydlíme
UHERSKÉ HRADIŠTĚ

15. - 16. března 2019
Městská sportovní hala
více...
Stavotech OLOMOUC
28. - 30. března 2019
Výstaviště Flora
více...
Stavíme, Bydlíme
JIHLAVA

5. - 6. dubna 2019
Dům kultury
více...
Stavíme, Bydlíme -
Krkonošský veletrh TRUTNOV

30. dubna - 1. května 2019
Společenské centrum UFFO
více...
FRÝDECKO-MÍSTECKÝ VELETRH
24. - 26. května 2019
Hala Polárka
více...
Moderní dům a byt
PLZEŇ
Žena a domov
1. - 3. listopadu 2019
Hala TJ Lokomotiva
více...
Stavotech OLOMOUC
Ekoenerga
Moravská Dřevostavba
7. - 9. listopadu 2019
Výstaviště Flora
více...

Renovace interiérů pomocí obkladových panelů ABITIBI

Jsme společnost telREKO – Petr Telíšek a zabýváme se renovacemi interiérů pomocí obkladových panelů ABITIBI. Více než 7 let zkušeností s montáží je zárukou kvalitně odvedené práce a bezproblémového dlouhodobého užívání. Panely ABITIBI doporučujeme všem, kteří by rádi zrenovovali interiér vkusně, rychle a bez zbytečných stavebních úprav.

Zajišťujeme kompletní dodávku interiérových prací včetně materiálu. Ke každé zakázce přistupujeme individuálně a rádi Vám pomůžeme i s nestandardním řešením.

  

Obkladové panely ABITIBI nabízejí široký sortiment dekorů – od dřeva, přes kamenný obklad, omítku, až po dekory keramických obkladů s povrchem opatřeným vodovzdornou glazurou v různých barvách. Jsou vhodné do interiéru a používají se při rekonstrukcích i v novostavbách. Jejich předností je velmi rychlá montáž. Povrch desek je stálobarevný, snadno čistitelný a odolný proti plísním. Plastické provedení povrchu je v případě dekoru imitujícího keramický obklad opatřeno na lícové straně celoplošně vodovzdornou glazurou. Tyto dekory jsou velmi oblíbené zvláště při renovacích umakartových bytových jader v panelových domech. Jako základ panelu jsou použity výhradně přírodní materiály (dřev. vlákno, lignin) bez zdraví škodlivých látek. Lze je využít také při výrobě nábytku nebo vestavěných skříní.

Všechny desky mají šířku 122 cm, výšku 244 cm, tloušťku 0,3 – 0,6 cm (podle dekoru) a jsou vyráběny v USA. Na požadované rozměry se upravují elektrickou nebo ruční pilkou. Lepí se na jakýkoli soudržný a suchý podklad (omítka, sádrokarton, umakart, dřevo, původní obklad stěn atd.) pomocí lepidel SUPERFIX.

Interiérové obkladové panely

Dekory dřeva, kamene nebo cihel zútulní každou halu, předsíň či pokoj. Jsou vhodné i do restaurací, kaváren či prodejen.

  

Obklady vhodné do koupelen a kuchyní

Tyto dekory věrně napodobují keramické obklady, včetně plastického a omyvatelného povrchu. Koupelna, toaleta či kuchyně se již během 2 dní může proměnit ve stylovou a elegantní bez zbytečných stavebních prací a nepořádku. Panely lze lepit na jakýkoli soudržný a suchý podklad včetně umakartu a betonu! Kvalitní zpracování povrchu panelů a velmi rychlá montáž představují vhodnou alternativu k vyzdívání nového bytového jádra.

  

Přetíratelný panel

Povrch imitující omítku lze natírat běžnými interiérovými barvami a sladit tak se zbytkem prostoru.

Kontakt:

Specializujeme se na rekonstrukce v městech Olomouc, Brno, Ostrava, Zlín a jejich okolí.

tel: +420 606 454 067

info@telreko.cz

www.telreko.cz

Adresa firmy:
Trusovická 522
Bohuňovice
783 14


Líbil se vám článek? Sdílejte jej.

  
  

Zpět

Všechna témata Nové téma

Diskuzní fórum