Kalendář akcí
Stavíme, Bydlíme
HODONÍN

1. - 2. února 2019
Dům kultury Horní Valy
více...
Stavíme, Bydlíme
UHERSKÉ HRADIŠTĚ

15. - 16. března 2019
Městská sportovní hala
více...
Stavotech OLOMOUC
28. - 30. března 2019
Výstaviště Flora
více...
Stavíme, Bydlíme
JIHLAVA

5. - 6. dubna 2019
Dům kultury
více...
Stavíme, Bydlíme -
Krkonošský veletrh TRUTNOV

30. dubna - 1. května 2019
Společenské centrum UFFO
více...
FRÝDECKO-MÍSTECKÝ VELETRH
24. - 26. května 2019
Hala Polárka
více...
Moderní dům a byt
PLZEŇ
Žena a domov
1. - 3. listopadu 2019
Hala TJ Lokomotiva
více...
Stavotech OLOMOUC
Ekoenerga
Moravská Dřevostavba
7. - 9. listopadu 2019
Výstaviště Flora
více...

Poznejte cenu předokenních rolet Minirol, její složky a výpočet

Co všechno ve výsledku cenu ovlivňuje a co vše je v případě rolet za příplatek zajímá asi každého, kdo na webu značky nenašel klasický ceník produktů a jejich variant. Minirol je symbolem pro zákaznická řešení, která umožňují široké uplatnění venkovního stínění v praxi. Kombinací všech možných variant a parametrů je ve výsledku tolik, že je jednodušší, efektivnější a přesnější vypočítávat vždy cenu dle konkrétního zákazníkova zadání.

Cenu rolet utváří řada produktových parametrů

  • Rozměr rolet (max. hodnoty: š. 3,5 m; v. 2,6 m)
  • Typ ovládání (manuální, elektrické)
  • Typ lamel (dle materiálu, způsobu výroby)
  • Barevné řešení
  • Atypické řešení (střešní okna)
  • Nadstandardní funkce rolet
 

Základní provedení venkovních rolet

Nejdostupnějšími variantami roletového stínění Minirol jsou roleta s viditelným boxem Classic a roleta do překladů. Základním typem lamely je BP41R, která je vyrobená z hliníku a vyplněná PUR pěnou. V případě manipulace s roletami je nejdostupnější variantou manuální ovládání. Cena rolet s tímto pohonem se dle rozměru pohybuje v rozpětí 3 200 Kč až 11 300 Kč. Všechny díly rolet Minirol se standardně vyrábí v několik odstínech, přímo u lamel pak můžete bez příplatku vybírat téměř z dvacítky barevných řešení.

Řešení stínění pro náročnější

Máte-li vyšší požadavky na funkčnost a design venkovních rolet, doporučujeme vybrat si motorické ovládání zaručující uživateli komfort. Výslednou cenu určuje i volba boxu, do kterého se roleta navíjí. Extrudovaný box patří ve srovnání s válcovaným k větším investicím. Jistě vás ale příjemně překvapí, že extrudovaný box v Minirolu lakují ve vlastní moderní lakovně do všech odstínů vzorníků RAL bez příplatku. Výběr tvaru boxu (hranatý, kulatý, oblý, zkosený) je přitom libovolný.

Maximální přizpůsobení rolet

Zcela nad rámcem základních složek ceny rolet jsou funkce, které se připlácí zvlášť. Jde především o bezpečnostní a ovládací prvky, které zajišťují obyvatelům pohodu a příjemné klima uvnitř domu.

Ochranu domu, jeho obyvatel i samotnému stínění zajistí automatický nebo manuální zámek. Za příplatek pořídíte sluneční, větrná a teplotní čidla, časovač, rádiové řízení nebo napojení na inteligentní systém v domácnosti.

Široká síť obchodních partnerů

Požádejte o návrh konkrétního řešení a ceny předokenních rolet na Minirol.cz nebo přímo u odborných prodejců. Síť partnerů značky Minirol sahá do každého regionu včetně velkých měst jako je Praha, Brno a Ostrava.
Líbil se vám článek? Sdílejte jej.

  
  

Zpět